نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات43
تعداد شماره‌ها1,217
تعداد مقالات10,014
تعداد مشاهده مقاله10,422,671
تعداد دریافت فایل اصل مقاله9,770,977
Nadi, S., Vakili, J.. (1396). Partial second-order subdifferentials of -prox-regular functions. , 3(10), 87-94.
S. Nadi; J. Vakili. "Partial second-order subdifferentials of -prox-regular functions". , 3, 10, 1396, 87-94.
Nadi, S., Vakili, J.. (1396). 'Partial second-order subdifferentials of -prox-regular functions', , 3(10), pp. 87-94.
Nadi, S., Vakili, J.. Partial second-order subdifferentials of -prox-regular functions. , 1396; 3(10): 87-94.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.