نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,240
تعداد مقالات10,299
تعداد مشاهده مقاله11,578,557
تعداد دریافت فایل اصل مقاله10,478,227
Abdi, A., Hosseini, S.A.. (1396). Symplectic and symmetric methods for the numerical solution of some mathematical models of celestial objects. , 3(11), 109-118.
A. Abdi; S.A. Hosseini. "Symplectic and symmetric methods for the numerical solution of some mathematical models of celestial objects". , 3, 11, 1396, 109-118.
Abdi, A., Hosseini, S.A.. (1396). 'Symplectic and symmetric methods for the numerical solution of some mathematical models of celestial objects', , 3(11), pp. 109-118.
Abdi, A., Hosseini, S.A.. Symplectic and symmetric methods for the numerical solution of some mathematical models of celestial objects. , 1396; 3(11): 109-118.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.