نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,298
تعداد مقالات11,324
تعداد مشاهده مقاله13,228,018
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,723,430
Soltani, Z.. (1396). The Existance of the Optimum Solution for the System of Differential Equation in Hilbert Space. , 3(12), 25-30.
Z. Soltani. "The Existance of the Optimum Solution for the System of Differential Equation in Hilbert Space". , 3, 12, 1396, 25-30.
Soltani, Z.. (1396). 'The Existance of the Optimum Solution for the System of Differential Equation in Hilbert Space', , 3(12), pp. 25-30.
Soltani, Z.. The Existance of the Optimum Solution for the System of Differential Equation in Hilbert Space. , 1396; 3(12): 25-30.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.