نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,375
تعداد مقالات12,141
تعداد مشاهده مقاله13,938,208
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,233,950
amjadi, J.. (1396). Some properties and domination number of the complement of a new graph associated to a commutative ring. , 3(12), 99-108.
J. amjadi. "Some properties and domination number of the complement of a new graph associated to a commutative ring". , 3, 12, 1396, 99-108.
amjadi, J.. (1396). 'Some properties and domination number of the complement of a new graph associated to a commutative ring', , 3(12), pp. 99-108.
amjadi, J.. Some properties and domination number of the complement of a new graph associated to a commutative ring. , 1396; 3(12): 99-108.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.