نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,451
تعداد مقالات12,900
تعداد مشاهده مقاله14,801,946
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,592,128
Shivanian, E., Aslefallah, M.. (1397). Numerical ‎S‎olution of Two-Dimensional Hyperbolic Equations with Nonlocal Integral Conditions Using Radial Basis Functions‎. , 11(1), 25-34.
E. Shivanian; M. Aslefallah. "Numerical ‎S‎olution of Two-Dimensional Hyperbolic Equations with Nonlocal Integral Conditions Using Radial Basis Functions‎". , 11, 1, 1397, 25-34.
Shivanian, E., Aslefallah, M.. (1397). 'Numerical ‎S‎olution of Two-Dimensional Hyperbolic Equations with Nonlocal Integral Conditions Using Radial Basis Functions‎', , 11(1), pp. 25-34.
Shivanian, E., Aslefallah, M.. Numerical ‎S‎olution of Two-Dimensional Hyperbolic Equations with Nonlocal Integral Conditions Using Radial Basis Functions‎. , 1397; 11(1): 25-34.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.