نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,376
تعداد مقالات12,144
تعداد مشاهده مقاله13,947,576
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,251,419
Maleki Miyane, M., Abbasbandy, S.. (1398). An Efficient Numerical Method for a Class of Boundary Value Problems, Based on Shifted Jacobi-Gauss Collocation Scheme. , 11(1), 35-42.
M. Maleki Miyane; S. Abbasbandy. "An Efficient Numerical Method for a Class of Boundary Value Problems, Based on Shifted Jacobi-Gauss Collocation Scheme". , 11, 1, 1398, 35-42.
Maleki Miyane, M., Abbasbandy, S.. (1398). 'An Efficient Numerical Method for a Class of Boundary Value Problems, Based on Shifted Jacobi-Gauss Collocation Scheme', , 11(1), pp. 35-42.
Maleki Miyane, M., Abbasbandy, S.. An Efficient Numerical Method for a Class of Boundary Value Problems, Based on Shifted Jacobi-Gauss Collocation Scheme. , 1398; 11(1): 35-42.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.