نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,376
تعداد مقالات12,144
تعداد مشاهده مقاله13,947,245
تعداد دریافت فایل اصل مقاله13,250,823
Tohidi, M, Mafi, Amir, Ahmadi, K. (1397). Results on Generalization of Burch’s Inequality and the Depth of Rees Algebra and Associated Graded Rings of an Ideal with Respect to a Cohen-Macaulay Module. , 4(14), 15-34.
M Tohidi; Amir Mafi; K Ahmadi. "Results on Generalization of Burch’s Inequality and the Depth of Rees Algebra and Associated Graded Rings of an Ideal with Respect to a Cohen-Macaulay Module". , 4, 14, 1397, 15-34.
Tohidi, M, Mafi, Amir, Ahmadi, K. (1397). 'Results on Generalization of Burch’s Inequality and the Depth of Rees Algebra and Associated Graded Rings of an Ideal with Respect to a Cohen-Macaulay Module', , 4(14), pp. 15-34.
Tohidi, M, Mafi, Amir, Ahmadi, K. Results on Generalization of Burch’s Inequality and the Depth of Rees Algebra and Associated Graded Rings of an Ideal with Respect to a Cohen-Macaulay Module. , 1397; 4(14): 15-34.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.