نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,429
تعداد مقالات12,604
تعداد مشاهده مقاله14,383,908
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,011,693
rabbani, mohsen, Arab, Reza. (1397). Solving infinite system of nonlinear integral equations by using ‎F-‎generalized Meir-Keeler condensing operators, measure of noncompactness and modified homotopy perturbation.. , 4(14), 150-160.
mohsen rabbani; Reza Arab. "Solving infinite system of nonlinear integral equations by using ‎F-‎generalized Meir-Keeler condensing operators, measure of noncompactness and modified homotopy perturbation.". , 4, 14, 1397, 150-160.
rabbani, mohsen, Arab, Reza. (1397). 'Solving infinite system of nonlinear integral equations by using ‎F-‎generalized Meir-Keeler condensing operators, measure of noncompactness and modified homotopy perturbation.', , 4(14), pp. 150-160.
rabbani, mohsen, Arab, Reza. Solving infinite system of nonlinear integral equations by using ‎F-‎generalized Meir-Keeler condensing operators, measure of noncompactness and modified homotopy perturbation.. , 1397; 4(14): 150-160.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.