نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,429
تعداد مقالات12,604
تعداد مشاهده مقاله14,379,906
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,002,364
Ahmady, N.. (1398). A Numerical Method for Solving Fuzzy Differential Equations With Fractional Order. , 11(2), 71-77.
N. Ahmady. "A Numerical Method for Solving Fuzzy Differential Equations With Fractional Order". , 11, 2, 1398, 71-77.
Ahmady, N.. (1398). 'A Numerical Method for Solving Fuzzy Differential Equations With Fractional Order', , 11(2), pp. 71-77.
Ahmady, N.. A Numerical Method for Solving Fuzzy Differential Equations With Fractional Order. , 1398; 11(2): 71-77.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.