نشریات دانشگاه آزاد اسلامی – واحد علوم و تحقیقات

در حال حاضر واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی 42 عنوان نشریه علمی در مباحث مختلف منتشر میکند. غالب این نشریات در پایگاه های اطلاعاتی بین المللی نمایه شده است. تعدادی از این نشریات به زبان انگلیسی و برخی به زبان فارسی همراه با چکیده انگلیسی منتشر می شوند .

آمار

تعداد نشریات46
تعداد شماره‌ها1,459
تعداد مقالات12,969
تعداد مشاهده مقاله14,851,339
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,661,189
حسینی, سید محمد. (1397). اندازه گیری مقادیر ناچیز فلزات سنگین ضروری(Zn, Fe, Cu) و سمی(Pb, Cd, Ni) در صمغ تراویده از درخت ارژن (Amygdalus haussknechtii) در مناطقی از ایران با استفاده از روش اسپکترومتری جذب اتمی. , (), -.
سید محمد حسینی. "اندازه گیری مقادیر ناچیز فلزات سنگین ضروری(Zn, Fe, Cu) و سمی(Pb, Cd, Ni) در صمغ تراویده از درخت ارژن (Amygdalus haussknechtii) در مناطقی از ایران با استفاده از روش اسپکترومتری جذب اتمی". , , , 1397, -.
حسینی, سید محمد. (1397). 'اندازه گیری مقادیر ناچیز فلزات سنگین ضروری(Zn, Fe, Cu) و سمی(Pb, Cd, Ni) در صمغ تراویده از درخت ارژن (Amygdalus haussknechtii) در مناطقی از ایران با استفاده از روش اسپکترومتری جذب اتمی', , (), pp. -.
حسینی, سید محمد. اندازه گیری مقادیر ناچیز فلزات سنگین ضروری(Zn, Fe, Cu) و سمی(Pb, Cd, Ni) در صمغ تراویده از درخت ارژن (Amygdalus haussknechtii) در مناطقی از ایران با استفاده از روش اسپکترومتری جذب اتمی. , 1397; (): -.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.