آمار

تعداد نشریات47
تعداد شماره‌ها1,570
تعداد مقالات14,145
تعداد مشاهده مقاله16,315,460
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,236,597
Mohammadpouri, A., Kafili, L., Hosseinoghli, R.. (1398). L_1 operator and Gauss map of quadric surfaces. , 5(20), 81-90.
A. Mohammadpouri; L. Kafili; R. Hosseinoghli. "L_1 operator and Gauss map of quadric surfaces". , 5, 20, 1398, 81-90.
Mohammadpouri, A., Kafili, L., Hosseinoghli, R.. (1398). 'L_1 operator and Gauss map of quadric surfaces', , 5(20), pp. 81-90.
Mohammadpouri, A., Kafili, L., Hosseinoghli, R.. L_1 operator and Gauss map of quadric surfaces. , 1398; 5(20): 81-90.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.