آمار

تعداد نشریات47
تعداد شماره‌ها1,573
تعداد مقالات14,162
تعداد مشاهده مقاله16,339,179
تعداد دریافت فایل اصل مقاله16,264,275
Hayati, B., Khodaei, H.. (1398). 𝛅- homomorphism maps into dual Banach algebras. , 5(21), 15-22.
B. Hayati; H. Khodaei. "𝛅- homomorphism maps into dual Banach algebras". , 5, 21, 1398, 15-22.
Hayati, B., Khodaei, H.. (1398). '𝛅- homomorphism maps into dual Banach algebras', , 5(21), pp. 15-22.
Hayati, B., Khodaei, H.. 𝛅- homomorphism maps into dual Banach algebras. , 1398; 5(21): 15-22.


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.