Khoshhal, M., Ebrahimi Bagha, D., pourbahri rahpeyma, O.. (1398). Module Amenability of module dual Banach algebras. , 5(22), 85-98.
M. Khoshhal; D. Ebrahimi Bagha; O. pourbahri rahpeyma. "Module Amenability of module dual Banach algebras". , 5, 22, 1398, 85-98.
Khoshhal, M., Ebrahimi Bagha, D., pourbahri rahpeyma, O.. (1398). 'Module Amenability of module dual Banach algebras', , 5(22), pp. 85-98.
Khoshhal, M., Ebrahimi Bagha, D., pourbahri rahpeyma, O.. Module Amenability of module dual Banach algebras. , 1398; 5(22): 85-98.


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب