Kouhestani, Nader, rajabi stodeh, frazaneh, miri, beheshteh. (1401). (Para) topological pseudo mV-algebras. , 8(37), 209-230. doi: 10.30495/jnrm.2022.60725.2114
Nader Kouhestani; frazaneh rajabi stodeh; beheshteh miri. "(Para) topological pseudo mV-algebras". , 8, 37, 1401, 209-230. doi: 10.30495/jnrm.2022.60725.2114
Kouhestani, Nader, rajabi stodeh, frazaneh, miri, beheshteh. (1401). '(Para) topological pseudo mV-algebras', , 8(37), pp. 209-230. doi: 10.30495/jnrm.2022.60725.2114
Kouhestani, Nader, rajabi stodeh, frazaneh, miri, beheshteh. (Para) topological pseudo mV-algebras. , 1401; 8(37): 209-230. doi: 10.30495/jnrm.2022.60725.2114


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب