dehghani, Najmeh, Sedaghatjoo, Mojtaba. (1401). On (Quasi-)morphic Property of Trivial Extensions of Rings. , 8(39), 61-76. doi: 10.30495/jnrm.2022.63160.2149
Najmeh dehghani; Mojtaba Sedaghatjoo. "On (Quasi-)morphic Property of Trivial Extensions of Rings". , 8, 39, 1401, 61-76. doi: 10.30495/jnrm.2022.63160.2149
dehghani, Najmeh, Sedaghatjoo, Mojtaba. (1401). 'On (Quasi-)morphic Property of Trivial Extensions of Rings', , 8(39), pp. 61-76. doi: 10.30495/jnrm.2022.63160.2149
dehghani, Najmeh, Sedaghatjoo, Mojtaba. On (Quasi-)morphic Property of Trivial Extensions of Rings. , 1401; 8(39): 61-76. doi: 10.30495/jnrm.2022.63160.2149
آمار
تعداد مشاهده مقاله: 127
تعداد دریافت فایل اصل مقاله: 30


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب